Mobo Bekçi Kulübesi

Şıklığı, iç ergonomisi ve iklimlendirme kolaylığıyla mobo bekçi kulübesi güvenlik personeline ev konforu yaşatıyor. En iyi seyir imkanı sunan geniş pencere açıklıklarıyla iş yerindeki görevler kolaylaşıyor. Karmod mobo kabin tercih eden işletmelerde güvenlik verimliliği en iyi seviyeye yükseliyor.

Bekçi Kulübelerinde Tercih Mobo Kabin

İhtiyaçlara sorunsuz en hızlı yapa çözümü getiren mobo kabin bekçi kulübelerinde en çok tercih eden yapı modeli.

Bekçi Kulübelerinde Neden Mobo Kabin Tercih Ediliyor?

Firmalar güvenlik yapılarının modüler özellikte olmasına önem veriyor. Anlık ihtiyaç duyulan güvenlik noktalarına modüler mobo kabin hazır konseptiyle hemen transfer edilebiliyor. Mobo  bekçi kulübeleri mobil taşınabilir özelliği ile bunun için mükemmel çözüm.

İşletmeler bekçi kulübesi inşa süreçleriyle uğraşmak istemiyor. Mobo bekçi kulübesi elektrik tesisatı ve aydınlatma armatürlerine varana kadar hazır yapı sunumuyla inşa süreçlerini ortadan kaldırıyor.

Mobo Bekçi Kulübesi Çözümleri Bekçi Moboları

Mobob bekçi kulübeleri güvenlik yapı kullanımlarına özel tasarlanmıştır. Üç yöndeki geniş açıklıktaki pencereler güvenlik personeline seyir kolaylığı sağlar. Görevlerini en iyi ergonomide konforla yerine getiren personel işletmelere en iyi güvenlik koruma hizmeti sunar.

Mobo bekçi kulübeleri özel yalıtımlı panel ve duvar sistemine sahiptir. Aşırı sıcak veya kışın uzun soğuk gecelerinde bu yapılarda görev alan personele en iyi iklimlendirme ortamı hazırlar. Onlara evlerindeki konforu yaşatır.

Modüler bekçi moboları portatif yapı özelliğiyle farklı alanlara kolayca taşınabilir. Yer değiştirilebilme özelliği işletmelerin güvenliğinde zamanla oluşabilecek ilave güvenlik alanlarının hemen hazırlanabilmesini kolaylaştırır. Mobo Bekçi Kulübeleri aynı zamanda Mobo Güvenlik Kabini olarak da anılmaktadır.

İçinde Wc olan Bekçi Kabini Modelleri

Görev alanlarındaki ihtiyaçtan hareketle mobo bekçi kulübelerine tuvalet ünitesi bulunan modeller de eklenmiştir. Kabini arka yönünde bulunan kullanıma hazır tuvalet kabini güvenlik personelinin kullanım ergonomisini yükseltir. Merkezi binada uzakta yer alan tuvalete giderek görev alanını terk etme zorluğundan kurtulur.

Tuvaletli bekçi kulübesi kabinleri ön tarafta güvenlik odası yer alır. Arka cephede dıştan girişli olarak tuvalet kabini yer alır. Kabin içerisi klozet veya yer taşı üniteli olarak müşteri seçimine özel standart üretimlidir. Ünite içerisine duş kabini ve duş batarya sistemi de entegre edilerek alternatif kullanım imkanı sağlanabilmektedir.

Bekçi Mobosu Olarak Bilinen Mobo Bekçi Kulübesi Fiyatları

Mobil ünite özelliğinde üretilen mobo bekçi kulübesi fiyatları ekonomisiyle öne çıkar. İnşa süreçlerini ve işçilik giderlerini ortadan kaldıran hazır bekçi kulübesi olan mobo kabin fiyatları bütçelere gerçek tasarrufla kazandırır.

Modüler Bekçi Mobosu modern tesislerde bant sisteminde en iyi malzemelerin kullanımıyla üretilir. Elektrikten su tesisat sistemlerine armatürlerine varana kadar her detay kullanıma hazır üretime sahiptir. Siparişten kısa zaman sonra üretimi tamamlanan bekçi kulübesi istenilen yere kolayca sevk edilir. İstenilen alana indirilerek hemen kullanıma başlanabilir. Arzu edildiğinde mobil ünite özelliğiyle farklı kullanım alanlarına kolayca taşınarak alınabilir.

Mobo bekçi kulübesi fiyatları ekonomisiyle hem zamandan hem de bütçeden kazandırır.