Mobo Bilet Satış Kabini

Mobo bilet kabini akbil, kent kart, kulüp kombine kart, müze kart gibi biletlerin satışını kolaylaştırmak için tasarlanmış kabin modelidir.

Modüler mobo kabin bilet satış noktalarının yaygınlaştırılması için en pratik yapı çözümüdür. Kullanıma hazır konseptiyle onlarca noktada aynı gün planlanan saatte hizmete alınabilir. Hazır yapı özelliğiyle yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan biletler bu kabinler üzerinden anında müşterilere satışa sunulur.

Mobo satış kabin modelleri 150×150 ölçüden 390×1230 cm ölçüye kadar çok sayıda model sunum alternatifine sahiptir. Yapı inşa süreçleri ve ustalık gerektiren işçilikleri ortadan kaldıran yenilikçi sistemiyle mobo bilet kabini fiyatları bütçeden kazandırır. En çok tercih edilen 150×215 mobo bilet satış kabin boyutu aynı zamanda en çok tercih edilen mobo büfe kabini boyutudur, bu sayede ister büfe ister bilet satış olmak üzere bir çok alanda çözüm ve kolaulık sağlamaktadır.

Küçük metrajlı yapılar bilet kabini ihtiyaçlarında en çok tercih edilen yapı özelliğiyle öne çıkıyor. 50 m2’ye yaklaşan büyüklükteki diğer hazır mobo yapılarsa mobo ofis kabini adıyla ticari işletmelerde en pratik çözüm olarak tercih görüyor.

Bilet Kabini Avantajları

Otobüs, metro, vapur gibi toplu ulaşım hizmeti sunan belediye işletmeleri mobo bilet kabinini kullanarak biletleri müşterileriyle çok pratik şekilde buluşturur.

Yolcu Taşımacılığında Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden Flixbus müşterilerine pratik kanaldan ulaşmak ve bilet satışı için Mobo Bilet Kabinini tercih etti. Kullanıma hazır 215×270 ölçülerindeki modüler mobo kabin Paris’deki yerini aldı. Aktif olarak kullanılmakta olan Bilet kabini soğuk ve sıcak havalarda yalıtımlı yapısıyla personellere kolaylık sağlamakta.

Son yıllarda çok sayıda kulüp maç bileti, kombine kartlarıyla birlikte kurumsal markalı ürünlerini taraftarlarıyla buluşturmak için modüler mobo kabin tercih ediyor. İngiliz futbol devi Manchester United ve Fransız devi PSG Paris Sanit Germen takımları bilet ve markalı ürünlerinin satışı için mobo bilet kabinlerini tercih eden kulüpler arasında yer alıyor.

 

Mobo Bilet Satış Kabini Çözümümüz

Bilet Kabinlerinin Öne Çıkan Mobo Avantajları;

 • Toplu taşıma bilet ve kartlarını en iyi ergonomide müşterilerle buluşturma
 • Şehir meydanları veya cadde kenarlarında hazır bilet satış noktalarını yaygınlaştırma
 • Kulüp markalı ürünlerini yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan aynı gün taraftarla buluşturma
 • Şehir mimarisine uyumlu yapısıyla konulduğu yerlere değer katması
 • Modüler kabin özelliğiyle yer değiştirilebilir özellik
 • Markalı ürün satışını kolaylaştıran yapıya özel hazır raf sistemleri
 • Dört mevsim güvenli kullanım
 • Çok pratik açma ve kapama
 • Kamera, kepenk gibi güvenlik uygulamalarının yapılabilmesi
 • Temizlik ve bakım kolaylığı
 • Uzun yıllar güvenli kullanım
 • Hazır üretimli konseptiyle aynı gün kazandıran yenilikçi sistem

Etkinlik Alanlarına Mobo Bilet Kabini

Hazır üretimli mobo bilet kabinleri spor ve turizm etkinlik alanlarında bilet satışı için en pratik çözüm. Modüler mobo kabin mobil taşınabilir özelliği ile kolayca sevk edilebiliyor. Etkinlik günleri boyunca güvenle kullanılıyor. Etkinlikler sona erdiğinde farklı kullanım alanlarına pratik şekilde taşınarak transfer edilebiliyor.

Belirli zaman diliminde gerçekleştirilen uluslararası spor organizasyonlarında mobo bilet satış kabini özellikle tercih ediliyor. Olimpiyat oyunları, kış olimpiyatları, üniversite oyunları, Formula F1 ve Motor yarışları gibi tüm etkinliklerde mobo bilet kabini pratikliğiyle kullanılıyor.

Spor etkinliklerinin yanı sıra uluslararası fuar etkinlikleri, konserler, müze alanlarında mobo bilet kabini tercih ediliyor. Bilet ve toplu ulaşım kartları müşterilerle çok pratik biçimde ve en yaygın şekilde kolayca buluşuyor.

Hazır Mobo Kabinler konseptiyle işletmeleri yapı inşa süreçleriyle uğraşmaktan kurtarıyor. Etkinlikler ve özel organizasyonlarınız için ekonomik mobo bilet kabini fiyatları ile bu yapıları tercih ederek siz de kazançlı çıkın. Modüler özelliğiyle her yere kolayca taşınabiliyor.