Seyyar Mobo Tuvalet Kabini

Şantiye çalışma sahalarından kamp alanlarına seyyar mobo tuvalet kabini çok pratik WC duş çözümü sunuyor.

Seyyar Mobo Tuvalet Nedir?

WC ünitesinden lavabo ve aksesuarlarına kadar kullanıma hazır üretilen modüler yapılara seyyar mobo tuvalet kabini denir.

Mobil tuvalet kabinleri modern tesislerde üniteden elektrik ve su tesisat sistemleriyle armatürlerine her detayıyla kullanıma hazır üretilir. Seyyar tuvalet kabini yapı inşa süreçlerini geride bırakan yenilikçi modele sahiptir. Duvardan tesisata çok sayıda usta organizasyonuyla uğraşma sorunlarını tamamen ortadan kaldırır.

Hazır mobo seyyar tuvalet ünite seçimi müşteri tercihine bırakılmıştır. Seyyar tuvalet üniteleri alaturka yer taşı, alafranga klozet veya duş teknesi alternatiflerinde standart olarak üretilebilmektedir. Ünite içerisinde opsiyonel uygulama olarak pisuar alanı oluşturulabilmektedir.

Mobil tuvalet çözümlerimiz arasında mobo engelli WC kabini üretimlerimiz de bulunmaktadır. Engelli tuvalet modellerimiz uluslararası standartlarda üretilmektedir. Özel standart uygulamaları geniş kapı, engelli ünitesi ve lavabosu, özel tutmaçlar ve aksesuarlar modern tesislerimizde kalite kontrol sisteminde uygulanmaktadır.

Seyyar Mobo Tuvalet Kabini Kullanım Alanları

Hazır üretimi modeli ve pratik çözüm sunumuyla seyyar mobo tuvalet kabin birçok alanda güvenle kullanılmaktadır.

Mobo Seyyar Tuvalet Kullanım Yerleri;

 • İşçi şantiye çalışma sahası yapı grubu
 • Milli parklar ve özel kamp alanları
 • Piknik ve mesire yerleri
 • Park ve bahçeler
 • Yamaç paraşütü etkinlik alanları
 • Kamp alanları
 • Dağcılık konaklama merkezleri
 • Konser ve miting etkinlik alanları
 • Uluslararası ve ulusal spor etkinlikleri
 • Fuar alanları
 • Tüm açık hava etkinlik organizasyonları
 • Yayla şenlikleri
  Afet acil yerleşim sahaları
 • Fabrika ve üretim tesisleri
 • Cami abdesthaneleri

Kamp Alanlarında Mobo Tuvalet Kabini

Dağcılık ve kamp sporlarının giderek yaygınlaştığı günümüzde mobo tuvalet kabini bu alanlarda WC ve duş kabini çözümü olarak kullanılmaktadır.

Kamp kullanım alanlarında mobil tuvaletin temiz su ihtiyacı üzerine yerleştirilen temiz su deposu kullanılarak karşılanmaktadır. Depo dolumu kamp yakınında bulunan su kaynaklarından gerçekleştirilebilmektedir.

Kamp alanındaki seyyar tuvaletin atık gideri yapıya entegre edilen septik depolama tankı kullanılarak çözümlenebilmektedir.

Modüler mobo kabin özelliğiyle seyyar mobil tuvalet kamp alanında istenilen yerlere konumlandırılabilmektedir. İstendiğinde yer kolayca değiştirilebilmektedir. Kamp alanlarındaki tuvalet ihtiyacına en pratik çözüm sunmaktadır.

Konser Alanlarında Mobo Tuvalet Kabini

Binlerce kişinin aynı anda bir araya geldiği konser etkinlik alanında tuvalet önemli bir ihtiyaç kalemidir. Mobil sistem mobo tuvalet kabini hazır üniteli kullanıma hazır modeliyle konser alanları için en pratik çözümdür.

Üzerinde temiz su deposu altında atık septik depolama tankı yapıya bitişik olarak entegre edilmiştir. Ünitelerde alaturka ve klozet alternatifleri yer almaktadır. Bir araca 20 adete kadar seyyar tuvalet ünitesi yüklenerek konser öncesi etkinlik alanına kolayca nakledilir. Etkinlik sonrası aynı kolaylıkta toplanarak depolama alanına alınır.

Şantiyelerde Mobo Tuvalet Kabini

İşçi şantiye sahalarında mobo tuvalet en çok tercih edilen pratik yapı çözümüdür. Hazır üretimi ve pratik kullanım ergonomisiyle şantiye yatırımcılarının ilk tercihidir.

Seyyar tuvalet kabini şantiye yatakhaneler bölgesinde yerleşimin yanı sıra çalışma sahasına yakın alanlara da konulmaktadır. Yatakhaneler bölgesini uzak çalışma alanlarında mobil tuvalet şantiyede çok önemli işlev görür. WC ihtiyacı mobil yer değiştirebilir seyyar tuvaletle çözümlenerek en pratik şekilde kullanılmaktadır.

Seyyar Mobo Tuvalet Kabini

Mobo Tuvalet Kabini Fiyatları

Hazır üretimli yapı avantajı mobo tuvalet kabini fiyatlarına büyük tasarruf olarak yansır. Onlarca farklı modelde mobil tuvalet kabini elektrik tesisatından temiz ve atık su tesisatlarına, armatürlerine varana kadar kullanıma hazır. İster tek üniteli veya çoklu üniteli modeller yapı inşa süreçleriyle uğraşmadan dilediğiniz yerde.