Mobo Güvenlik Kabini

İş merkezleri, plazalar, AVM’ler, oteller, fabrika ve endüstri tesisleri gibi işletmeler mobo güvenlik kabinlerini tercih ediyor. Mobo bekçi kulübesi ile güvenlik personeli ev konforunu yaşarken işletmeler mobo güvenlik kabin fiyatları ile bütçeden kazanıyor.

Mobo bekçi kabinleriyle işletmeler güvenlik personeline konfor bütçelerine de kazanç sağlıyor. Modüler mobo modern tesis hazır üretimli yapı modeliyle işletmeleri yapı inşa süreçleriyle uğraşmaktan kurtarıyor.

Portatif mobo kabin ile güvenlik mobosu dilediğiniz zamanda istediğiniz yerde kullanıma hazır. Üstelik uzun ömürlü, güvenli ve yaz veya kış dört mevsim en iyi iklimlendirme performansına sahip.

Güvenlik Kabinlerinde Mobo

İşletmeler güvenlik kabinlerinde mobo hazır yapıları tercih ederek çok yönlü kazanç sağlıyor. Proje çizim masrafları, inşaat malzemeleri ayarlama, duvardan çatıya usta organizasyonları mobo bekçi kabinleriyle son buluyor.

Elektrik tesisatından su tesisatına armatürlerine varana kadar kullanıma hazır mobo kabinler güvenlik noktalarına en pratik çözüm getiriyor. Sipariş sonrası günler içerisinde modern tesislerde hazır üretiliyor. İstenilen yere sevk edilerek araçtan indirilerek yerine konulduğunda anında kullanıma sunuluyor.

Mobo Güvenlik Kabini Özellikleri ve Modelleri

Mimari proje tasarımından kaliteli malzeme kullanımına, modern üretim tekniklerine kadar Karmod mobo güvenlik kabini üstün özelliklere sahiptir.

Kalite üstünlüğü 3 m2’den 50 m2’ye yaklaşan onlarca çeşit sunumundaki mobo güvenlik kabini modellerine yansıyor. Tek kişilik güvenlik personelinden çoklu güvenlik koruma noktalarına çalışanlara aynı konforu yaşatıyor.

Holding gibi yönetim binalarına özel tasarım lüks mobo güvenlik kabin modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Kurşun geçirmez zırhlı kabin modelleri de üretimlerimiz arasında yer almaktadır.

Mobo güvenlik kabini modelleri arasında tuvaletli kabinler de yer alıyor. Tuvalet kabini güvenlik yapısı içerisinde olabileceği gibi dıştan ayrı girişli modelde üretilebiliyor.

Tuvaletli Güvenlik Kabinleri

Tuvaletli güvenlik kabinleri görev alan personelin kullanım ergonomisini en iyi konfora yükseltiyor. Aynı yapı içerisine güvenlik görev alanı ve tuvalet kabini yerleştirilerek önemli ihtiyaç karşılanmış bulunuyor.

Kabinin ön cephesi güvenlik amaçlı kullanılırken arka kısımda tuvalet kabini yer alıyor. CTP polyester kabin modelinde tuvaletli güvenlik yapısı standart olarak 150×270 ölçüsünde üretiliyor. Çoklu personelin görev aldığı güvenlik kabinlerinde tuvalet projelendirmesi için satış ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

Güvenlikli tuvalet kabini üniteleri müşteri tercihine göre klozet veya alaturka yer taşı üniteli modelde standart olarak üretiyor. Ünite içerisinde pisuar uygulaması opsiyonel olarak gerçekleştirilebiliyor. Tuvalet kabini içerisinde rezervuar sistemi, el yıkama lavabosu, tuvalet kağıtlığı, ayna, askılık gibi aksesuarlar firmamızın standart uygulamaları arasında yer almaktadır.

Mobo Güvenlik Kabini Kullanım Alanları

Mobo güvenlik kabini güvenlik hassasiyetinin bulunduğu her alanda kullanılmaktadır. Tekli güvenlik personelini için bekçi kulübelerinden çoklu ekibin yer aldığı güvenlik noktalarına özel alternatif modellerde üretimimiz bulunmaktadır.

Güvenlik Mobosu kullanım yerleri arasında;

 • Alışveriş Merkezleri (AVM)
 • Yönetim binaları
 • Plazalar
 • Okul ve Hastane güvenlikleri
 • Otopark işletmeleri
 • Elçilik ve konsolosluklar
 • Oteller
 • Sosyal tesis binaları
 • Toplu konut siteleri
 • Zabıta, polis, jandarma kontrol noktaları
 • Fabrika üretim tesisleri
 • Sanayi bölgeleri vb. alanlar yer almaktadır.
Mobo Güvenlik- Kabini Wc'li Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Mobo Fiyatları

Yapı inşa süreçlerini ortadan kaldıran yenilikçi yapı modeliyle mobo güvenlik kabini fiyatları işletmeler için büyük kazanç sağlıyor.

Güvenlik yapısı projelendirme, yapı malzemeleri satın alma, duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten su tesisatına farklı ustaları organize etmeye son. 3 m2’den 50 m2’ye ihtiyacınız olan bekçi kulübesi hazır üretimli olarak istediğiniz günde dilediğiniz yere sevk ediliyor. Kullanıma hazır konsept Mobo Kabin Fiyatları fiyatları işletme sahiplerine gerçek tasarrufu yaşatıyor.

Yüksek yalıtımı ve uzun ömürlü yapı modeliyle uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Kullanımı boyunca bakım ve enerji tasarrufuyla mobo güvenlik kabini bütçelere kazanç sağlamayı sürdürüyor.