Modüler Mobo Kabin

A’dan Z’ye projeden kullanıma hazır üretimli modüler mobo kabin modelleriyle pratik yapı çözümleri sunuyoruz. Güvenlikten satış ofisine, seyyar mobo tuvalet kabini çözümlerinden büfelere hayatın her alanındaki yapı ihtiyaçlarına pratiklik kazandırıyoruz.

Tek kişilik güvenlik kabininden elli metrekareyi bulan ofis binalarına onlarca model kullanım ihtiyacınıza ve seçiminize özel. Modern yapı tasarım tarzıyla konulduğu her yere değer katıyor. İklimlendirme kolaylığı ve iç geniş ortamıyla kullananlara ergonomisiyle konforu yaşatıyor.

Modüler Mobo Kabin Nedir?

Modern fabrika tesislerinde kullanıma hazır üretilen pratik taşınabilir yapılara modüler mobo kabin denir.

Modüler Mobo Kabin Modelleri ve Avantajları

Kullanıma hazır üretimli çok sayıda modüler mobo kabin modeli seçiminize özel. Yapı inşa süreçlerini ortadan kaldıran yenilikçi modeli ve iklimlendirme kolaylığıyla çok sayıda avantaj mobo kabin modellerinde.

Modüler Mobo Kabin Modelleri:

  • Mobo Güvenlik Kabin Modelleri: Mobo güvenlik kabinleri tüm yapı modellerinde olduğu gibi kullanıma hazır üretimlidir. 150×150 güvenlik kabini modeli tek kişilik güvenlik personeli için en çok tercih edilen hazır yapılar arasında yer alır. Polis ve jandarma kontrol noktaları için 390×1230 ölçüye kadar mobo güvenlik kabini üretilebilmektedir. Tamamı elektrik tesisatından su tesisat sistemlerine kadar hazır üretimli olan güvenlik kabinlerinin onlarca farkı plan alternatifinde üretimi bulunmaktadır.
  • Taçlı Mobo Kabin Modelleri: CTP polyester kabin modellerimizin bazı ölçülerinde taçlı mobo kabin üretimi yapılarak müşteri seçimine alternatif geliştirilmiştir. 150×150 ve 270×390 aralığındaki polyester yapılarımız taçlı mobo kabin modelinde üretim yapılmaktadır. Renk alternatiflerindeki taç alanı güvenlik ve büfe kabinlerinde reklam tabela alanı olarak da işlev görmektedir.
  • Mobo Ofis ve Büfe Kabin Modelleri: Yapı sisteminin verdiği avantajla mobo ofis kabini ve mobo büfe kabini geniş iç mekan sunumuna sahiptir. Özel yalıtımlı duvar sistemi iklimlendirme tasarrufuyla beraber çok az yer kaplayarak iç mekanda genişlik oluşturur. Duvar boyu ve birleşim köşeleri ofis malzemeleriyle büfe raflarının yerleşimini kolaylaştırmaktadır.
  • Mobo Wc ve Duş Kabini Modelleri: Mobo WC ve duş kabini modellerimiz standart olarak tekli, ikili ve üçlü ünitede üretim yapılmaktadır. Standart üretimlerimiz genelde stoklu çalışılmakta olup sipariş sonrası kısa zamanda sevk edilebilmektedir. Daha fazla üniteli standart üretimlerimiz için iletişim sayfamızı kullanarak bilgi alabilirsiniz. Seyyar tuvalet klozet, yer taşı ve duş teknesi seçimi müşteri tercihine bırakılmış olup tercihe göre standart üretim yapılmaktadır. Mobil tuvalet modellerimiz elektrik tesisatı, atık ve temiz su tesisatları çekilmiş, armatürleri bağlantılanmış olup kullanıma hazır üretimlidir.
  • Mobo Vale Kabini: Vale kabini; otel, restoran, otopark gibi işletmelerin vale görev alanlarına özel tasarlanmıştır. 150×150 ölçüdeki yapılarımız vale kabin kullanımları için kullanılmaktadır. Mobo Vale kabini için farklı ölçülerdeki kabinlerle birlikte lüks yapı sınıfındaki metrocity modellerimiz de tercih edilebilir.

Modüler Mobo Kabinlerin Avantajları:

Modüler mobo kabinlerimiz modern tesislerde kullanıma hazır üretilmesi en önemli avantajını oluşturmaktadır.

Güvenlik ve satış büfesi gibi benzeri yapılarla tuvalet kabini ihtiyaçlarının sorunsuz kısa zamanda karşılanmasına en hızlı çözüm getirir.

İşletmeleri proje çizimi, çok sayıda inşaat malzemesi tedariki, çok sayıda ustalık gerektiren işçilik giderlerinden kurtarır.

Zamandan, malzemeden, işçilikten, enerji tasarruflu özelliğiyle bütçeden kazandırır.

Modüler Mobo Kabin

Çözüm odaklı Modüler Mobolar

Modern tasarımı, konulduğu her yere değer katan yapı özelliğiyle modüler mobo kabinler yaşamın farklı kullanım alanlarına pratik çözüm getiriyor. İşletme sahiplerine ustalık gerektiren işçilik uygulamalarıyla uğraşmadan güvenli yapı çözümü sunuyor.

Elli metrekareyi bulan onlarca ergonomik tasarımıyla seçim alternatifi sunarak hayatı kolaylaştırıyor. Güvenlikten büfeye, ofisten tuvalet kabinlerine birçok alanda ihtiyaç duyulan acil yapıların karşılanmasına en pratik çözüm oluyor.

Şantiye ofislerinde Modüler Mobo Kabinler

Modüler mobo kabinler hazır üretimli modeli ve kısa sürede kullanıma sunulabilme avantajıyla şantiye yatırımcısının yardımcısı. Zamanla yarışan projeler yönetimden laboratuvara, teknik ofisten revir binasına şantiyede mobo kabinleri tercih ederek zamandan kazanıyor. Projeler hızlanıyor hazır yapıların zamandan tasarrufla kazandırması yatırımcıyı keyiflendiriyor.

Büfe ve Seyyar dükkanlar için Modüler Mobo Kabinler

Modüler mobo kabinlerle büfe ve çok amaçlı seyyar dükkan açmak çok kolay. Küçük birikimlerle kendinize özel yeni bir işe giden en doğru yol için seyyar büfe kabinleri. Geniş ve ferah iç mekanı, ürün sunuş kolaylığı ile büfenizi dilediğiniz yerde açın hemen kazanmaya başlayın.

Mini marketler için  270×270 büfe kabini veya 270×390 CTP teknolojili polyester hazır mobo kabinler müşterilerinize en iyi hizmeti vermeniz için iyi bir başlangıç.

Vale ve Güvenlik Noktalarında Modüler Mobo Kabinler

Çok yönlü seyir konforuyla modüler mobo kabin vale ve güvenlik noktalarında en çok tercih edilen hazır yapı çözümü. 150×150 ölçüden başlayan 20’nin üzerinde mobo güvenlik kabini modeli seçiminize özel.

Hazır üretimli vale ve güvenlik kabinleri personelinizi konforlu görev alanıyla buluşturuyor. Vale ve güvenlik personeli için tek kişilik avantajlı mobo bekçi kulübesi fiyatları bütçenize tasarrufla kazandıracak.