Mobo Vale Kabini

Mobo Vale Kabini Nedir?

Otel, restoran gibi alanlarda görev alan Valelerin kullanıma kullanımına özel üretilmiş yapılara mobo vale kabini denir.

Modüler mobo kabin özelliğiyle otel, restoran, iş merkezi gibi alanların otopark ve güvenlik alanlarına pratik şekilde yerleştirilebilir.

Mobo Vale kabini yaz kış soğuk veya sıcak ortamda görev alan vale personelinin adeta evidir. Yağmurda, karda, rüzgarda, aşırı soğukta veya aşırı sıcakta Vale için en iyi korunak oluşturur vale kabini.

Modern tesislerde üretimini gerçekleştirdiğimiz modüler mobo vale kabin modelleri alternatifleriyle mekanlara özel sunulmaktadır.  CTP Mobo kabin modelimizle 150×150 ölçüde vale kabin üretimimiz bulunmaktadır. 

Vale Kabinlerinde Mobo Kabin Farkı

Müşteriniz otel veya restoranınıza geldiğinde onları ilk olarak Vale karşılar. Vale personelinizin müşterinize gösterdiği ilgi ve ilk intiba kurumunuzun itibarına doğrudan yansır. Müşterilerinizde kurumsal işletmeniz için olumlu bir intiba bırakabilmeniz için mobo vale kabin işletmenize özel.

Modern şehir mimarisine uyumlu yapı özelliği, kullanıma hazır konseptiyle mobo vale kabin personelinize konforu yaşatırken işletmenize değer katacak. Modüler mobo kabin özelliğiyle işletmenizin önünde dilediğiniz yere kolayca yerleştirebilirsiniz. Arzu ettiğinizde yine kolayca yer değiştirebilirsiniz.

Mobo Vale Kabini Özellikleri

Vale görev yerlerine özel tasarlanmış mobo vale kabinlerimiz tasarım ve üretim kalite üstün özellikleriyle öne çıkar. Modüler mobo kabin sektöründeki uzmanlıkla tasarlanan vale kabin en iyi kullanım ergonomisiyle öne çıkar. Vale personellerine adeta evlerindeymiş hissi vererek konforu yaşatır.

Vale kabin üretimi modern tesislerde en iyi kalitede hammadde, yapı malzemesi ve aksesuarların kullanımıyla üstün özelliklerde gerçekleştirilir. Özel projeli güvenli elektrik tesisat sistemine kadar vale kabinin üretim süreci kalite kontrol denetlemeleriyle ilerler. Mobo Kabin Teknik Özellikleri ve bant üretim sistemiyle saatler içerisinde kullanıma hazır hale gelen mobo vale kabinleri işletmenize doğru yola çıkar.

Mobo Vale kabini fiyatları

İnşa yapı süreçlerini tamamıyla ortadan kaldıran mobo kabin hem zamandan hem de bütçeden kazandırır. Modern tesislerde modüler özellikte üretilen hazır mobo vale kabini fiyatları ile gerçek tasarrufu yaşayın.

Yapı tasarımı, projelendirme, işletme önünde zahmetli inşaat süreçlerini mobo vale kabin modelini tercih ederek geride bırakın. Otel, restoran veya plaza gibi değerli işletmenizin ön görünür yüzünü şantiye alanına dönüştürmeyin. Eni iyi ergonomideki model alternatif model sunumuyla avantajlı mobo vale kabin fiyatları hakkında bilgi almanızı öneririz.

Vale Mobosunun Kullanıldığı İşletmeler;

  • Oteller
  • Restoranlar
  • İş Merkezleri
  • Plazalar
  • AVM’ler
  • Havaalanları
  • Özel Hastaneler

vb. kullanım alanları

AVM Otoparklarına Mobo Vale Kabini

Yaz kış olumsuz hava koşullarında AVM otoparklarında görev alan Vale personeline özel modüler mobo kabin geliştirdik.

Tüm otopark alanlarıyla birlikte AVM otoparklarına özel üretilen mobo kabinler hazır tasarım ve üretimle hem mobo vale kabini hemde mobo güvenlik kabini olarak kullanılabiliyor. AVM önünde yapı inşa süreçleri ve ustalarla uğraşmadan şehir mimarisine tam uyumlu tasarlanmış mobo vale kabinini tercih edin. Hem bütçeden hem de zamandan tasarrufla kazanın.

Restoran Otoparklarına Mobo Vale Kabini

Restoranınızın otoparkına özel tasarlanmış mobo vale kabini personelinize konforu yaşatırken işletmenize kurumsallık katacak. Restoran otoparkınıza vale kabini için mobo kabinleri tercih edin rahat edin. Modüler mobo özelliğiyle restoran otoparkınızın dilediğiniz giriş bölümüne yerleştirin. Personeliniz sıcakta veya soğukta müşterilerinize en iyi konforla hizmet versin.