Mobo Wc ve Duş Kabini

Kullanım alanlarına pratiklik kazandıran mobo WC ve Duş kabinleri hazır ünite özelliğiyle yaşamı kolaylaştırıyor. Tekli, ikili, üçlü ve çoklu ünitelerde üretimiyle beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Mobo tuvalet kabinlerimiz şehir meydanları, piknik alanları, sosyal tesisler, fabrikalar, işçi şantiye yerleşkeleri gibi tüm alanlarda güvenli ve pratik kullanım özelliğindedir.

Kullanım ergonomisinin ön plana çıktığı ünitelerde klozet, alaturka yer taşı ve duş kabin alternatifleri müşteri seçimine göre standart üretiliyor. Opsiyonel uygulama olarak ünite içerisinde pisuar da kullanılabiliyor. Engelli kullanımına özel engelli WC mobo kabin modelleri arasında yer alıyor.

Mobo WC ve duş kabin modellerimizin tamamı özel projeli elektrik ve su tesisat sistemlerine sahip olup uygulamalar modern tesislerde kalite kontrol sistemi altında gerçekleştirilmektedir. Elektrik tesisatı ana şebekeye kolay bağlantılanacak şekilde yapı arkası özel buatta toplanmıştır. Yine atık ve temiz su tesisat boruları merkezi şebekelere kolay bağlantı için arkadan çıkartılmıştır.

Mobo Wc ve Duş Kabini Modelleri ve Avantajları

Tüm yapılarımızda olduğu gibi mobo WC ve duş kabin modellerimizin tamamı modern fabrika tesislerimizde bant sisteminde kullanıma hazır üretilmektedir. Elektrik ve su tesisat sistemleri armatürlere varana kadar kullanıma hazır olup yapı inşa süreçleriyle uğraşmaktan kurtarır. Bu nedenledir ki bilinçli yatırımcılar mobo WC kabini fiyat avantajlarını ve kolaylıklarını en iyi şekilde değerlendirerek kazançlı çıkar.

Mobo WC Duş kabinleri tekli, ikili, üçlü, dörtlü modellerin yanı sıra endüstriyel kullanımlar için 7’li ünitede üretilmektedir. Ünite içinde klozet, alaturka yer taşı, duş kabini seçimi müşteri tercihine bırakılmış olup standart üretim kapsamında imal edilmektedir.

İstenilen ünite içerisine pisuar montajlanabilmektedir. Uluslararası kullanım standartlarında engelli mobo WC kabin modelleri geliştirilmiş olup firmamız garantisi kapsamında üretilmektedir.

Üniteler dışardan ayrı kapı girişlerinin yanı sıra ana girişten lavaboların bulunduğu salona oradan da ayrı kapılardan ünitelere geçiş şeklinde de projelendirilebilmektedir. Kabine farklı yönden girişlerle bay ve bayan WC çözümü aynı binada gerçekleştirilebilmektedir.

Mobo Wc ve Duş Kabini Modellerinin Öne Çıkan Avantajları;

 • Fabrikadan kullanıma hazır sevk edilir, araçtan indirilerek şebeke bağlantıları yapıldığında hemen hizmete alınabilir.
 • Elektrik ve su tesisatlarına kadar hazır yapı avantajı işçilik maliyetlerini ortadan kaldırır.
 • Atık ve temiz su tesisatları yapı dışına kadar kolay şebeke bağlantısı için çıkarılmış olup vitrifiye ve su armatürlerine varana kadar montajlanmış hazır üretimlidir.
 • Elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine varana kadar montajlanmıştır. Yapı arkasındaki ana buat merkezi şebeke bağlanarak tuvalet kabini kolayca elektrikle buluşturulabilmektedir.
 • Mobo WC ve tuvalet kabinlerinde kullanım ergonomisi için rezervuar sistemi, tuvalet kağıtlığı, sıvı sabunluk, ayna, askılık gibi aksesuarlar en uygun alanlara montajlanmıştır.
 • Forklift gibi taşıyıcılarla kolaylıkla taşınabilen mobil özelliğiyle her yere kolayca yerleştirilebilir.
 • Atık tesisatının bulunmadığı kullanım alanlarında gider bağlantısı septik tank veya rogar kuyularına yapılabilmektedir.
 • Mobo WC kabin temiz su tesisatı merkezi şebekelerin bulunmadığı alanlarda su deposu bağlanarak kullanıma alınmaktadır.

Mobo Wc ve Duş Kabini Fiyatları

Yapı inşa maliyetlerinin çok yüksek olduğu bir ortamda kullanıma hazır konseptle üretilen mobo WC ve duş kabini fiyatları ekonomisiyle bütçelere kazandırıyor. Su tesisatından elektrik tesisatına, fayans uygulamalarına kadar ustalık gerektiren işçilik uygulamalarını ortadan kaldıran mobo WC zamandan da tasarruf sağlıyor.

Tekli üniteden 7’li üniteye tuvalet ve duş kabinleri istenilen her yere kolayca sevk ediliyor. Merkezi kanalizasyon ve su şebekeleri bağlantısıyla hemen hazır hale geliyor. Duvardan pencereye, tesisat uygulamalarından armatürlere hiçbir detayla uğraşmadan mobo WC kabini fiyatları henüz satın alırken kazandırıyor. Kalite dayanımıyla uzun yıllar güvenle kullanılıyor.

Mobo Wc ve Duş Kabini Kullanım Alanları

Hayatın bir çok alanına dayanımlı, güvenli, hijyenik tuvalet çözümü sunulan mobo WC kabini bir çok alanda pratik özelliğiyle kullanılıyor.

Mobo Wc ve Duş Kabini Öne Çıkan Kullanım Alanları;

 • Fabrika ve üretim tesisleri
 • İşçi şantiye yerleşkeleri
 • Şehir parkları ve piknik alanları
 • Milli parklar
 • Karavan park alanları
 • Hayvanat bahçeleri
 • Yayla ve mesire alanları
 • Halı sahalar
 • Spor tesisleri
 • Dinlenme tesisleri
 • Plajlar
 • Camiler
 • Okullar
 • kulanım alanları
Mobo Wc ve Duş Kabini

Okullara Mobo Wc ve Duş Kabini

Hijyen kolaylığında hazır kullanım özelliğiyle okullara mobo WC ve duş kabinleri en pratik tuvalet çözümü sunuyor. Ana binada bulunan mevcut WC ünitelerinin yetersiz kalması ve hijyen hassasiyeti gibi durumlarda WC kabinleri okul bahçelerinde uygun alanlara kolayca yerleştirilebiliyor.

Okul spor salonları ve futbol akademisi gibi alanlarda mobo duş kabinleri önemli işlev görüyor. Mobo tuvalet kabinlerinin pütürsüz düzgün iç yüzeyi temizliği kolaylaştırıyor. Temizlik araçlarıyla hiç uğraştırmadan çok kısa zamanda pratik şekilde temizleniyor. Mobil üniteler okullarda bay bayan öğretmen WC, erkek bayan öğrenci WC kabinleri ve engelli WC ünitesi şeklinde projelendirilerek üretiliyor.

Şantiyeleri Mobo Wc ve Duş Kabini

Projeleri yetiştirmek için zamanla yarışan işçi şantiyeleri mobo WC ve duş kabinlerini tercih ediyor. Yatırımcı şantiyesinde aynı gün hizmete alabildiği mobo WC duş kabinleriyle zamandan kazanarak projelere hız kesmeden devam ediyor.

Şantiye personel sayısına göre istenilen adette tuvalet ve duş kabini projelendirilerek modern tesislerimizde çok kısa zamanda üretiliyor. Taşınabilir mobo WC üretim sonrası araçlara yüklenerek şantiye alanına sevk ediliyor. İşçi şantiye projeleri için aynı yapı içerisinde tekli üniteden 7’li üniteye varana kadar standart üretim yapılıyor. Mobo WC içlerinde şantiye yönetiminin seçimi dahilinde alaturka, klozet, duş kabini ünite alternatiflerinde üretim yapılıyor.

Şantiye sahasında belirlenen alanlara yönetici, mühendis, mavi yaka çalışan Seyyar Mobo Tuvalet Kabini ayrı ayrı yerleştiriliyor.

Şantiyeler için mobo WC kabinleri elektrik tesisatından sıhhi ve atık tesisatlarına varana kadar kullanıma hazır üniteli. Rezervuar, tuvalet kağıtlığı, sabunluk, ayna, askılık gibi aksesuarları kullanıma hazır montajlanmış. Arkadan atık çıkışları hazır üniteler şantiye kanalizasyon hattına veya rögara bağlantı yapılarak hemen kullanıma alınıyor.

Engelli Tuvaletlerinde Mobo Kabin Farkı

Mobo engelli WC kabinleri uluslararası engelli kullanımına özel standartlar dahilinde üretilmektedir. Mobo engelli tuvalet ünitesi engelli aracının içeri rahat girebileceği genişlikte kapıya sahiptir. Kapıdan ünite içerisine pratik geçiş için engelli rampası yerleştirilmiştir.

Kabin içerisi ünite ve aksesuar donatılı tamamen uluslararası engelli kullanımı standartlarına göre hazırlanmıştır. Engelli ünitesi, L tutmaçlar ve diğer özel tutmaçlar kullanımı en pratik hale getirmiştir. Sabunluk, ayna, özel lavabo gibi aksesuarlar en iyi kalitede üretimlerden seçilmiş olup ölçü standartlarında uygulanmaktadır.