Taçlı Mobo Kabin

CTP polyester kabin taçlandırdık Taçlı Mobo Kabini beğeninize sunduk.

Özellikle büfe ve ticari ofis kullanımlarına özel geliştirilen taçlı mobo kabin albenisiyle öne çıkıyor. Taçlı mobo olarak yeni geliştirilen parapet ekmek satış büfeleri, bilet satış noktalarında kurumsal tabela uygulamalarını kolaylaştırıyor.

Taçlı mobo kabin 150×150, 150×215, 215×215, 215×270 ve 270×270 mobo kabin ürünlerinde yoğun olarak tercih ediliyor. Belediyeler halk ekmek büfe kabinlerinde tercih ettikleri 215×270 ve 270×270 taçlı mobo kabinleriyle kurumsal uygulamalarına rahatlıkla yapabiliyor.

Taçlı sistem reklam alanı uygulamasını kolaylaştırmanın yanında CTP kabini çok daha estetik hale getiriyor. Taç kısmı firma kurumsal renklerine göre boyanabiliyor.

Neden Taçlı Mobo Kabin

CTP polyester kabine estetik yenilik getiren taçlı mobo kabin konulduğu her yere değer katıyor. Kabin üzerinde reklam uygulamaları kolaylaşıyor. Satış büfesi, kombine kart merkezi veya franchising işletmesi görünürlüğü artarak öne çıkıyor. Markalar çok daha görünür hale geliyor.

Taçlı Mobo Kabin Kullanım Alanları

Özellikle ticari işletmelere farkındalık kazandıran taçlı mobo kabin birçok alanda tercih edilerek kullanılıyor.

Taçlı Mobo Kabinin Öne Çıkan Kullanım Yerleri;

 • Halk ekmek satış büfe kabinleri
 • Futbol kulübü kurumsal ürün satış kabinleri
 • Bilet ve kombine kart satış noktası kabinleri
 • Dönerci, hamburgerci vb. fast food satış büfe kabinleri
 • Franchising sisteminde satış gerçekleştiren zincir mağazalar
 • Kurumsal güvenlik firmaları
 • Lunapark işletmeleri
 • Müze kart satış noktaları
 • Zabıta görev noktaları
 • Turizm danışma ofisleri
 • Vb. kullanım alanları
Taçlı Mobo Kabin

Bilet Büfelerine Taçlı Kabinler

Uzun ömürlü, güvenli ve pratik bilet satış büfelerine çok cazip mobo kabin fiyatları ile hemen sahip olun. Küçük ve orta ölçekli işletmenizi kalite ve estetiğiyle öne çıkan taçlı mobo kabinle hemen açın. Bilet kabini ile bilet ve kombine kart satışlarını aynı gün başlatın hemen kazanmaya başlayın. Bilet büfelerine özel taçlı mobo kabin akbil, ulaşım kart, kombine kart, müze kart ve akıllı kart gibi tüm alanlarda pratik kullanımıyla öne çıkıyor.

Ekmek Büfelerine Taçlı Mobo

Ekmek büfelerine özel taçlı mobo kabin şehir meydanlarına, cadde ve sokak birleşimlerine, park alanlarına kolayca yerleştiriliyor. Aynı gün ekmek büfe kabini halk ekmeği tüketiciyle buluşturuyor. Taçlı sistemiyle görünürlüğü hemen fark ediliyor. Konulduğu yere estetik görünümüyle kalite ve farkındalık kazandırıyor. Hijyen kolaylığı ve hareketli sunum penceresiyle ekmek satışı yapan işletmeciye ergonomisiyle konfor yaşatıyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok cazip mobo kabin fiyatları ile iş yeri açmak şimdi çok daha kolay.