Portatif Mobo Kabin

Hayatın farklı alanlarındaki yapı ihtiyaçlarını pratik şekilde karşılamak için portatif mobo kabin modelleri geliştirilmiştir.

Modern tesislerde üretilen hazır mobo kabinler taşıma araçlarıyla istenilen kullanım sahalarına kolayca transfer edilebilmektedir. Araçtan indirilir indirilmez hazır hale gelen mobo kabin aynı anda kullanıma alınabilmektedir.

Bu yapıların en yaygın kullanım alanlara arasında güvenlik sahaları gelmektedir. Mobo güvenlik kabini yanı sıra büfe amaçlı kullanımlar öne çıkmaktadır.

Modüler portatif kabinler 3 ila 50 m2 aralığında onlarca model ve plan alternatifinde üretilerek satışa bunulmaktadır. Girişi dar mekanlar için demonte parçalı sistemle üretilen portatif kabinler firma profesyonellerimizce saatler içerisinde yerinde kurulumla kullanıma sunulmaktadır.

Portatif Mobo Kabin Nedir?

Hazır üretimle birlikte farklı alanlara kolayca taşınarak yer değiştirebilir özellikteki yapılara portatif mobo kabin denir.

Portatif Mobo Kabin Modelleri ve Avantajları

Portatif mobo kabinlerin öne çıkan çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Hazır üretimli modeliyle saha inşa ve işçilik uygulamaları sonlandıran yenilikçi sistemi hazır kabinin öne çıkan avantajını oluşturur.

Portatif Mobo Kabin Modelleri;

Hazır mobo kabinlerde onlarca model standart olarak üretilerek satışa sunulmaktadır. Modern mimariye tam uyumda estetik görünüm ve iç kullanım ergonomisinin yaşattığı konfor portatif kabin modellerinin genel özelliğidir.

Portatif mobo kabin modelleri üretim sistemi, kullanım yerleri gibi özelliklere göre isimlendirilmektedir. 150×150 cm’den 1230×390 ölçü aralığına onlarca model Karmod kabin üretimleri arasında yer almaktadır.

Kullanım yerlerine göre portatif mobolar;

Portatif Mobo Kabin Avantajları;

 • Portatif mobo kabin zamandan ve işçilikten kazandırır
 • Modern fabrikada kullanıma hazır üretilir
 • Modern şehir mimarisine uyumlu tasarımlarda seçiminize özel alternatiflerde modellere sahiptir
 • Tüm modellerde duvar ve çatı yalıtım sistemi enerji tasarrufuyla üst seviyededir
 • Elektrik ve su tesisat projeleri yapıya özel hazırlanmış olup güvenliği ile öne çıkar
 • Elektrik ve su tesisat uygulamalarıyla armatürlerin montajı fabrika bant sisteminde kullanıma hazır gerçekleştirilir
 • Tüm araçlarla kolayca sevk edilir
 • Yerine konulduğunda aynı anda kullanıma hazır hale gelir
 • Elektrik tesisatı ana şebeke bağlantısı arka buattan kolayca yapılacak şekilde hazırdır
 • Atık ve temiz su tesisat uygulamaları merkezi şebekelere bağlanacak özellikte hazırdır
 • Portatif mobo kabin fiyatları işçilikleri ortadan kaldıran hazır yapı sunumu ve kullanıldıkça ortaya çıkan enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırır.

Güvenlik ve Bekçi Kulübelerinde Taşınabilir Mobo Kabin

Seyyar mobo kabinlerle güvenlik noktaları oluşturmak çok kolay. 150×150 tek kişilik üniteden çoklu güvenlik yapılarına mobo güvenlik kabini hazır yapı özelliğiyle tüm güvenlik kullanım yerlerinde.

Mobo bekçi kulübesiyle güvenlik personeline şık ve pratik görev alanları oluşturulabiliyor. Hareketli güvenlik noktaları için güvenlik kabini kolayca taşınarak yeni görev alanında konumlandırılabiliyor.

Şık görünümüyle konulduğu yere güven ve kalite kazandırıyor. Yalıtımlı duvar ve çatı panelleriyle mobo bekçi kulübesi görev alan güvenlik personeline konforlu çalışma alanı hazırlıyor.

Taşınabilir portatif kabin hazır yapı avantajıyla güvenlik kulübeleri sabit veya hareketli kullanımla dilediğiniz yerde.

Yeni İşyerinizi Nerede İsterseniz Portatif Kabin Orada

Kullanıma hazır mobo satış kabini ile yeni işyerinizi dilediğiniz yerde açın. Hazır büfe kabinle aynı gün kazanmaya başlamanın keyfini yaşayın.

Mobo satış kabini hazır üretimli yapı modeliyle bina amortisman giderlerinden kazandırıyor. Halk ekmek büfesi, kokoreççi, pizzacı, hamburgerci, dönerci veya balık ekmekçi… Hazır mobo büfe kabini yeni dükkan açmak çok kolay çok pratik.

Sahil yürüme alanlarına, şehir meydanlarına veya caddelere çok az yer kaplayan özelliğiyle kolayca yerleştirilebiliyor. Cironuzu yeterli görmediğinizde kolayca taşınarak farklı bir mekana konumlandırılabiliyor.

Modüler büfe kabin tercihiyle yeni işletmenizi dilediğiniz yerde açın aynı gün kazanmanın mutluluğunu ertelemeden yaşayın.

Portatif Mobo Kabin

Portatif Mobo Kabin Fiyatları

Modern fabrikamızda elektrik tesisatından su tesisatına varana kadar kullanıma hazır üretilen portatif mobo kabin fiyatları ile gerçek kazancı yaşayın. Yeni güvenlik yapınıza, ofisinize veya işyerinize proje çizim inşa süreçleriyle uğraşmadan kısa zamanda sahip olun.

Yapı inşa süreçlerini geride bırakan malzeme ve işçilik giderlerinden tam tasarrufla kazandıran portatif mobo kabin fiyatları ekonomisiyle yüzünüzü güldürecek.